Blog

Gipiury – ponadczasowy dodatek do firan i odzieży

Gipiury – ponadczasowy dodatek do firan i odzieży

Gipiury do szycia to idealny dodatek do obszycia firan, obrusów, serwet, odzieży, a także element dekoracji. Dodatek ponadczasowy, mimo zmieniających się trendów, nadal jest chętnie kupowana i wykorzystywana w różnych branżach.

 

Gipiura krótki opis

Gipiura bardzo często mylona jest z haftem. Czy się charakteryzuje? Duże nieregularne oczka i wypukły wzór, dostępna w postaci aplikacji do naszywania. To bardzo piękny rodzaj koronki, ale też niezwykle trudny do wykonania. W naszej ofercie znajdziecie gipiury w kolorach białym i czarnym, w rozmiarach od 2 do 30 cm. Wybór jest naprawdę duży. Zapraszamy 🙂

Pielęgnacja

Pielęgnacja gipiur nie jest szczególnie wymagająca. Wystarczy pamiętać o dwóch ważnych elementach. Tkaniny z gipiurą w pralce pierzemy w temperaturze nie wyższej niż 30°C i nie stosujmy środków wybielających z chlorem. Nie należy suszyć w suszarce automatycznej. Sugerujemy, aby maksymalna temperatura prasowania nie była większa niż 110°C.

Nasze gipiury

Gipiury pozyskujemy od najlepszych dostawców mających wieloletnie doświadczenie w handlu tekstyliami domowymi. Oferujemy wyroby w większości produkowane na terenie Turcji, w zakładach o ugruntowanej pozycji rynkowej, posiadających najnowocześniejszy park maszynowy, świetną znajomość technologii i wysoko wykwalifikowaną kadrę. W efekcie otrzymujemy produkty spełniające wysokie wymagania stawiane na rynku europejskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *