Blog

Praca zdalna – wystrój okna

Praca zdalna – wystrój okna.

Wystój okna to najciekawsza część naszej pracy, ponieważ daje nam najwięcej satysfakcji. Uwielbiamy pakować zamówienia dla Was, ale nie ukrywamy że lubimy wyzwania. W ostatnim czasie bardzo popularna stała się praca zdalna – wystrój okna. Brzmi tajemniczo i bez wątpienia niech tak zostanie 😉 Naszym najnowszym wyzwaniem był jasny, elegancki salon. Zostaliśmy poproszeni o dobranie zasłon, które będą dawały zacienienie, poczucie intymności ale będą też eleganckie. Nie zaskoczymy nikogo mówiąc że padło ponownie na tkaninę zasłonową Wave 196, tym razem w kolorze jasny beż.

Czy uważacie że udało nam się pomóc stworzyć ciepłe, a zarazem eleganckie wnętrze?

 

 

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie firanyzasłonygipiurytaśmy. Dzięki współpracy z najbardziej doświadczonymi hurtowniami w Polsce pomożemy dobrać odpowiedni materiał dla każdego klienta. Jesteśmy młodą marką, którą chętnie podejmie wyzwanie dekoracji Twojego okna, bez względu na to jaki styl jest Ci najbliższy. Bogata kolekcja, wzornictwo dopasowane do potrzeb klientów i atrakcyjne ceny – to nasze główne cele.

Realizując nasze indywidualne zamówienia korzystamy także z kolekcji uznanych dostawców na rynku krajowym producentów  rolet, żaluzji  i plis oraz karniszy.

Nie znalazłeś produktu odpowiadającego Twoim oczekiwaniom? Napisz do nas, postaramy się znaleźć produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *