zasłona gotowa Wave
Blog

Realizacja Wave jasny brąz 14652

Realizacja Wave jasny brąz 14652

Realizacja Wave jasny brąz 14652 propozycja dla odważnych? Co tym razem wymyśliła marka Lart

Już spieszę z odpowiedzią. Odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą. Klienta i nas dzielą “złe” kilometry, ale “Lart magic” działa jak zawsze bez zarzutu 😉 Dostaliśmy informacje o oczekiwaniach co do wnętrza. Granatowa kanapa, jasne panele, co by tu wymyślić? Jak wiecie nieco się uzależniliśmy od tkaniny Wave. Zaproponowaliśmy kilka rozwiązań, wybrany został Wave w odcieniu jasnego brązu.

Nie jesteśmy zaskoczeni efektem, ale byliśmy ciekawi opinii klienta. Udało się, kolejna udana współpraca 🙂

 

 

Wystrój okien – realizacja Wave 14775

 

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie firanyzasłonygipiurytaśmy. Dzięki współpracy z najbardziej doświadczonymi hurtowniami w Polsce pomożemy dobrać odpowiedni materiał dla każdego klienta. Jesteśmy młodą marką, którą chętnie podejmie wyzwanie dekoracji Twojego okna, bez względu na to jaki styl jest Ci najbliższy. Bogata kolekcja, wzornictwo dopasowane do potrzeb klientów i atrakcyjne ceny – to nasze główne cele.

Realizując nasze indywidualne zamówienia korzystamy także z kolekcji uznanych dostawców na rynku krajowym producentów  rolet, żaluzji  i plis oraz karniszy.

Nie znalazłeś produktu odpowiadającego Twoim oczekiwaniom? Napisz do nas, postaramy się znaleźć produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Pomoc w aranżacji

Chcesz skorzystać z naszej pomocy? Zapraszamy do sekcji pomoc w aranżacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *